Andulasyon :
ANDUBALANCE® ’ın kalbinde

 

Andulasyon, bilim insanlarının, üniversitelerdeki önemli departmanların ve doktorların işbirliği ile tanınmış araştırma merkezlerinde geliştirilmiştir. Andulasyonun etkinliği, ortaklarımız olan doktorlar ve fizyoterapistlerin günlük pratiklerinde de doğrulanmıştır. Andulasyon, bilimsel olarak araştırılmış olup, yayınlanmış pek çok çalışmaya konu olmanın yanında uluslararası toplantılarda, görüşmelerde de tanıtılmıştır. Çok sayıda hastanın kişisel yorumları, bilimsel gözlemleri ve bulguları etkilerini destekleyici niteliktedir.

Uluslararası Andulasyon Terapi Birliği'nin (IAAT - www.iaat.eu) web sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

“Geçmişte vücudumun su tutmasıyla ilgili herhangi bir prob-lem yaşamamıştım. Geçirdiğim operasyonun ardından, ayaklarım ve ayak bileklerim kademeli bir şekilde şişmeye başladı. Son derece beklenmedik ve üzücü bir durumdu. Durumu kontrol altına almamda bana gerçek anlamda yardımcı olan şey ANDUBALANCE® oldu”

Ödem hastası Julia Keller’ın kişisel tecrübesi

2014 yılında Julia’nın küçük bir operasyon geçirmesi gerekti. Operasyondan bir gün sonra klinikten çıkmasına ve operasyonun tamamen başarılı geçmesine rağmen Julia, taburcu olmasından birkaç gün sonra ayaklarında ve ayak bileklerinde şişmeler oluştuğunu fark etti. Bir yıl içinde durum kötüleşti ve şişlikler, Julia’nın birşeyler tutup taşımasını engelleyecek bir biçimde ellerinde de oluşmaya başladı. Julia’nın akut ödem hastası olan bir arkadaşı ona ANDUBALANCE® ’ı kullanmasını önerdi. Düzenli fiziksel aktivitelerle kombine edilen Andulasyon seansları sonunda Julia’nın şişkinlikleri giderek azaldı ve Julia’nın hareketlerindeki sınırlılıklar kalkmaya başladı.

“Kelimenin tam anlamıyla herşeyi ama her şeyi denedim, ama hiçbir şeyin kilomu ANDUBALANCE® kadar etkili bir şekilde ve tamamen doğal bir yolla kontrol etmeme yardımcı olamadığını gördüm”

Anna Weber

Anna Weber’in kilo kontrolü konusundaki kişisel tecrübesi

Anna, ilk çocuğunu doğurduktan sonra beklenmedik bir şekilde kilo almaya başladı. O zamandan beri birbirinden farklı pek çok zayıflama programı uyguladı ancak hiçbiri onu beklediği sonuca ulaştıramadı. Bunun ardından Anna, kendisine özel bir beslenme planıyla kombine edilmiş düzenli ANDUBALANCE® seansları öneren bir beslenme uzmanına başvurdu. Anna’nın, uygulamaya başlayıp da verdiği kiloları geri almadığını fark edene kadar söz konusu kombine yaklaşımla ilgili şüpheleri vardı. Bu şüphelerin kaybolmasının ardından ANDUBALANCE® alan Anna, düzenli Andulasyon seansları sayesinde ideal kilosunu korumaya devam ediyor.

“Selülit benim obsesyonum. Bu tarz beklenmedik bir teknolojinin cildimdeki izleri yok etmeye yardımcı olabileceğini hiç ama hiç düşünmemiştim. İnsanın düşünceleri değişebiliyormuş”.

Laura Schus­ter

Laura Schuster’in selülit azaltımı ile ilgili kişisel tecrübesi

Laura’nın vücudu, otuz yaşından önce selülit belirtileri göstermeye başladı. “Bu problemi kadınların daha ileri yaşlarda yaşadıklarını düşünürdüm”. Laura, ANDUBALANCE® ile hhp’nin bir hafta sonu tanıtımında tanıştı ve bir kaç hafta boyunca ürünü test etmeye davet edildi. Olumlu sonuçlar için biraz zaman geçmesi gerekse de, birkaç haftalık düzenli ANDUBALANCE® uygulamasının ardından Laura, ilk başta kırışıklıklarının solmaya başladığını fark etti. Sabrının gerçek ödülü ise selülitlerinde meydana gelen ciddi bir azalma oldu. Kendisi aynı zamanda cildinin sıkılaştığını ve selülitten etkilenen bölgelerinin daha pürüzsüz, daha az kırışıklığa sahip bir yapıya kavuştuğunu gördü.

“Sıkı bir vücuda sahip olmak, kariyerim için daima önemli bir unsur olmuştur. Hhp, bu ürünle gerçekten eşsiz bir şey geliştirmiş. Söz konusu ürün, çocuklarıma daha fazla zaman ayırmamda bana destek oldu”

Lena Roth

Lena Roth’un sıkı bir vücuda kavuşmasıyla ilgili kişisel tecrübesi

Lena, iki çocuk annesi. Eskiden yarı-profesyonel bir modelken vücuduna çok dikkat ediyordu. Bir beslenme uzmanı takibinde sıkı bir diyet programı uygulamaktaydı ancak spor salonunda saatler geçirmeden de vücudunun sıkı kalmasını istiyordu. “Çocuklarımın aktiviteleri çok zaman alıyordu”. Lena, bizim ilk ANDUBALANCE® müşterilerimizden biriydi ve düzenli Andulasyon seansları, kollarının üst kısmındaki derinin sıkılaşmasına yardımcı oldu. Aynı zamanda Lena, kavuştuğu daha sıkı cilde bağlı olarak Andulasyon teknolojisinin yaşlanmanın belirtilerini yavaşlattığına ve kendisini daha genç gösterdiğine ikna oldu.