ANDUBALANCE®

Andulasyon, mekanik olarak uyarılmış titreşimlerin ve kızılötesi ışığın kombinasyonundan meydana gelmektedir.

Hem bölgesel olarak, hem de tüm vücudu kapsayacak şekilde uygulanabilir. Kızılötesi ışık, titreşimlerin daha derine nüfuz edebilmesini temin etmektedir. ANDUBALANCE® ’ın kalbinde bu eşsiz teknoloji yer almaktadır ve bu teknoloji, uzuvlarda tutulan suyun vücuttan atılmasını ve vücut ağırlığının doğal bir şekilde azaltılmasını sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Andulasyon titreşimleri stokastik olarak ayarlandıklarından ötürü, amplitüdleri ve frekansları her beş saniyede bir değişmektedir. Sonuç olarak sürekli “yeni” ve ‘’yenilenen titreşimlerin’’ etkisini deneyimleyen vücudumuzun, bu titreşim ve frekanslara alışarak etkilerinin azalması sonucuyla yüz yüze kalması mümkün değildir. Bu durum, uzun süreli ve düzenli seanslar sonucunda Andulasyonun yüksek etkinliğini açıklamaktadır.

Almanya’da el yapımı ile üretilmiştir

ANDUBALANCE ® ürünü, piyasadaki en iyi motorla, yüksek kaliteli suni deriyle ve en gelişmiş kablolama teknikleriyle birlikte el yapımıdır. ANDUBALANCE ® , yalnızca sertifika sahibi olan METEK GmbH tarafından Leinefelde-Worbis, Almanya’da, tüm üretim sürecinin en sıkı kalite testlerine tabi olduğu tesislerde üretilmektedir. Bu da bize sürekli olarak mümkün olan en yüksek kalite garantisini sunmamızı sağlamakta

Manuel kontrol

El kontrol birimi, kişisel ihtiyaçlarınıza ve hhp sağlık koçunuzun tavsiyelerine uygun olan, arzulanan program için terapinin süresini belirleyebilmenizi sağlayarak kişisel ayarlamalar yapmanıza izin verir. Andulatörlerin ve ısı elemanlarının yoğunluk seviyeleri önceden ayarlı olmasına rağmen, her program içinde yoğunluk bazında yeniden ayarlama yapmak mümkündür. ANDUBALANCE ®, toplamda on adet özel tasarlanmış zindelik programına sahiptir..

 • Pro­gram 1
  Isınma ve iyi hissetme programı

  Bu program; kasların gevşemesi için gerekli olan ısınmayı sağlamaktadır. Ağır bir aktivite öncesinde yapılması durumunda krampların oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

 • Pro­gram 2
  Derin kas andulasyonu ve zindelik

  Bu program; kas gerginliklerini dindirir. Zindelik verir, metabolizmayı uyarır, fiziksel olarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlar ve vücudunuza enerji verir.

 • Pro­gram 3
  Lenf Sisteminin uyarılması

  Lenf akışının uyarılması vücutta önemli olumlu değişikliklere yol açar. Böylece metabolik atıklar ortamdan uzaklaşır, detoks işlemleri aktive olur, asidik olan ortam nötr konuma dönüşür, venöz geri akış desteklenmiş olur ve selülit oluşması engellenebilir.

 • Pro­gram 4
  Impuls Andulasyon. Dolaşımı Uyarır

  Bu program sayesinde kan dolaşımının uyarılması sağlanır. Sertleşmiş adalelerin gevşetilmesi mümkün olabilmektedir.

 • Pro­gram 5
  Relaksasyon

  Bu program ile vücutta derin gevşeme sağlanmaktadır. Böylece birikmiş streslerimiz kolayca atılabilir, vücudun kendini onarma işlevinin yerine getirilebilmesi için enerji kazanılabilir.

 • Pro­gram 6
  Ayakta refleksolojik uyarılar

  Bacak ve ayaklardaki kan dolaşım bozukluklarını düzenler, bu bölgedeki lenfatik ve kan dolaşımını aktive eder ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

 • Pro­gram 7
  Derin kısa uyku

  Hızlı rahatlama etkisi. Tükenmişlik sendromu riski ve mevcut stres durumunu hızla rahatlama sağlayarak ortadan kaldırır.

 • Pro­gram 8
  Metabolizmanın aktivasyonu

  Vücut sıvılarını aktive eder. Metabolizmanın aktive olması ile vücutta önemli pozitif değişimler olur. Bacaklardaki ödem azalır, sindirim so- runları ortadan kalkar ve kilo verilmesi sağlanır.

 • Pro­gram 9
  Andulasyon kemeri

  Bu işlem için öncelikle Andulasyon kemerinin sıkıca bağlanması önemlidir. Sindirim zorluğu çekenlerlerde bağırsak aktivitesi artırılır. İç organlarda azalmış olan kan dolaşımı hızlanır ve mide kasları uyarılır. Zayıflamaya ciddi oranda yardımcı olur.

 • Pro­gram 10
  Güzellik programı

  Kolajen üretiminin azlığından kaynaklı eksikliklerin giderilmesine yardımcı olur. Kolajenlere etki ederek dolaşımı aktive eder. Cildin güzelleşmesine ve gerilmesine destek olur. Anti-Aging özelliği sağlar.

AN­DU­BA­LAN­CE® En yüksek kalite standartlarına uygun olarak ALMANYA'da üretilmektedir. Andulasyon teknolojisi kullanılan 10 adet andulator ve özel programlar ile özellikle yeni nesil Wellness-Zayıflama-Anti Aging kombinasyonu için tasarlanan ANDUBALANCE®'ta kendiniz ve danışanlarınız için çok şey bulacaksınız...

Ürün Özellikleri

 • Üstün andulasyon teknolojisi
 • 10 Adet Wellness Programı
 • 2 Yıl garanti
 • 10 Adet andulator motoru
 • Aşınmaya dayanıklı, bakımı kolay

AN­DU­BA­LAN­CE®'ın temel özellikleri:

1. Andulatörler – ANDUBALANCE ® ’ın itici motorları

ANDUBALANCE ®, sofistike bir makinedir. Merkezinde her biri, her beş saniyede bir değişen farklı amplitüd ve frekanslarla programlanmış dokuz adet “andulatör” bulunmaktadır. Frekans ve amplitüdlerin belirli bir örüntüyü takip etmek yerine tamamen rastgele olacak şekilde ayarlanmaları sayesinde vücutta cihaza karşı bir alışkanlık meydana gelmez ve dolayısıyla Andulasyon seanslarının etkinliği uzun süreli kullanımlarda da korunmuş olur.

2. Termodinamik ısı ele-manları

Ana minder, hem bacakları hem de sırtı ısıtıp rahatlatmak için kullanılan iki adet ısı elemanı içerir. Isı etkisi titreşimlerin daha derine nüfuz edebilmesini garanti ederek uygulandığı bölgeye yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir ısı yayar

3. Ana eleman olan minder

ANDUBALANCE® minderi kolaylıkla katlanılabilir ve taşınabilir. ANDUBALANCE® ’ı herhangi bir yatağa veya düz bir yüzeye yerleştirerek kullanabilirsiniz.

4. Kızılötesi boyun yastığı

Baş minderi, Andulasyon seansları boyunca boyunun optimal pozisyonunu korumasını sağlar ve kızılötesi bir ışık donanımına sahiptir

Opsiyonel Aksesuarlar

Andulasyon kemeri

Andulatörüyle birlikte Andulasyon kemeri, karın ve gövde bölgelerine gönderilen itkilerin yoğunlaştırılmalarını sağlar. Bu da, ilgili bölgelerde birikmiş sudan kurtularak kilolarını kontrol etmek isteyenler için önemli bir ek özelliktir.

Özel profesyonel sistem bazası (opsiyonel aksesuar)

Özel olarak yerleştirilmiş ana gövdenin altı adet dekoratif paslanmaz görünümlü ayağı, ANDUBALANCE ® kurulumunu kolaylaştırırken sistem için optimal bir stabiliteyi de garanti etmektedir.