Müşterilerimizin
görüşleri

Bir maçtan önce ısınmayı pek sevmiyorum ancak bunun ne kadar önemli olduğunu biliyorum. AN­DU­FLEX®, ısınma sürecini kolaylaştırdı ve onu bir angarya olmaktan çıkardı. AN­DU­FLEX® işin büyük bir kısmını yaparken ben sadece oturup kendimi zihinsel olarak hazırlıyorum.

Bu çeşit bir teknolojiyi kullanmayı daha önce hiç düşünmemiştim ama bu cihaz, antremanlarımda gerçek bir fark yarattı.

Nacer Chadli

Nacer, hakkında tanıtıma çok da ihtiyaç duyulmayan profesyonel bir futbol oyuncusu. Futbola olan bağlılığı çok erken bir yaşta başladı ve azim ile hırsı sayesinde muhteşem bir kariyere sahip oldu. Chadli, bir sporcu olarak mevcut en iyi teknolojiyi hem saha içinde hem de saha dışında antrenmanıyla bütünleştirmek istediğinde antrenörü ona ANDUFLEX’i ısınma seansları için de nemesini önerdi.  Nacer, sonuçlardan o kadar etkilendi ki, artık maçlarının ardından toparlanma sürecini takip etmek ve kramplarını azaltmak amacıyla ANDUFLEX’i düzenli bir şekilde kullanmaya başladı. Sonuç olarak ANDUFLEX, Nacer’in antrenman programının vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

Bazı müşterilerimizin AN­DU­FLEX® hakkındaki görüşleri

Mühendislerimizin Andulasyonun prensiplerini (mekanik olarak tetiklenen titreşimler ve kızılötesi ışık) bu kadar kompakt ve çok amaçlı bir cihaza sığdırmaları son derece teknik ve zorlu bir iş olmuştur. Bununla birlikte elde edilen sonuç, beklentilerimizin de üzerine çıkarak Andulasyona mevcut her bir spor, fitness seviyesi veya antrenman programı için tamamen yeni bir kullanım alanı açmıştır

 

Müşterilerimizden edindiğimiz geribildirimler, ANDUFLEX kullanımına neden olan ihtiyaç ve motivasyonların ne kadar çeşitli olduğunu göstermektedir. Bu cihazın esnekliği, farklı kas gruplarına stimülasyon ve ısındırma veya toparlanma ve relaksasyon amacıyla uygulanabilirliğinden ileri gelmektedir. Taşınması da son derece kolay olduğundan, ANDUFLEX en sevdiğiniz spor alanınız da dahil olmak üzere her yerde kullanılabilmektedir.

 

Monique Dupont

“Son derece talepkar olan işimin ardından üzerimdeki yükü hafiflettiğinden fitness programım benim için gerçekten önemlidir. Yakın zamanda yaptığım en iyi yatırım ANDUFLEX oldu. Ekipmanımda bulunan diğer parçaların rengiyle tıpatıp uyumlu olan rengi buldum ve bu cihaz, günlük fitness seanslarıma hazırlanmamda ve ısınmamda bana yardımcı olarak mucizeler yarattı.”

Frans de Smet

“Tecrübeli bir koşucu olarak söyleyebilirim ki, teknoloji, bu sporu gerçekten de bir üst seviyeye taşıdı. Koşu ayakkabılarındaki ve teknik elbiselerdeki gelişmeler gerçekten harika ve aynı zamanda kendi kişisel koşu koçunuzu bileğinizde taşımanızı sağlayan bir spor saatine de yatırım yapmış bulunmaktayım ama ekipmanım arasına kattığım en iyi parça ANDUFLEX oldu. Bu cihaz koşunun ardından toparlanmama yardımcı oluyor ve dolayısıyla koşu rutinimin gerçek ve ayrılmaz bir parçası haline geldi.”

Johan Stevens

“Karım ve ben birbirimizi tanıdığımızdan bu yana dağ yürüyüşü yapmaktayız. Bu, bizim için bir aşk macerası haline geldi. Avrupa’nın neredeyse her yerinde bu yürüyüşleri yaptık ancak yürüyüş ritüelleri mizi gerçek anlamda geliştiren bir unsur ANDUFLEX oldu. Eşim yürüyüşe başlamadan önce karavanımızda uyluk kaslarını ısındırmak için bu cihazı kullanıyor. Bense yürüyüşü tamamladığımızda kaslarımın toparlanması için kullanmayı tercih ediyorum.”

“Benim gibi yalınayak koşanlar, her zaman en azla yetinmeye çalışırlar – bu, bizim koşuculuk felsefemizdir. Bundan dolayı idmanımızda bize yardımcı olacak cihazları kullanma konusunda her zaman pek de hevesli olmayız. Ancak AN­DU­FLEX® , gerçekten de kendi içinde bir kategoriye sahip. Katıldığım maratonların ardından daha hızlı bir şekilde toparlanmamı sağlayarak koşuculuğuma gerçekten değer katan tek cihaz. Ne kadar çabuk toparlanırsam, kendimi bir sonraki mücadele için daha hazır hissederim.”

Guy Leblanc

Guy,  bir koşucu. Aslına bakacak olursanız kendini bildi bileli yalınayak koşmakta ve bu ilhamını 1960 yılında her türlü olanaksızlığa rağmen Olimpik Maratonu yalınayak koşarak kazanan Etiyopyalı Abebe Bikila’dan almakta.

Ayakkabısız koşmak Guy’a her zaman doğaya daha yakın olma hissiyatını vermiş. Kırsal bölgede gerçekleştirdiği uzun koşuların ardından dinlenmeye ve toparlanmaya gereken zamanı ayırdığından, dayanıklılığının sınırlarını zorlamak onun için hiçbir zaman bir problem olmamış. Tam da bu noktada ANDUFLEX, Guy’ın kaslarındaki laktik asit birikimini azaltmaya yardımcı olarak onun en büyük yardımcısı olmuş. Aynı zamanda son derece kompakt olduğundan ve kolay taşındığından, nerede olursa olsun koşusunu bitirdiğinde cihazı kolaylıkla kullanabilmekte.

”AN­DU­FLEX® 'in renklerinin daha en başta büyük bir başarı yakalayacağını biliyordum ancak öğrencilerimin rahatlama ve toparlanma amacıyla cihazı düzenli bir şekilde kullanmaya başlamaları beni şaşırttı. ”

Ben de şu anda cihazı gündelik olarak kullanıyorum ve kendimi çok daha iyi hissediyorum

Mar­tine Ver­cruys

Martine, gençliğinde profesyonel bir baletti. Sonraları, bir bale ve dans okulu açarak tutkusu aracılığıyla hayatını kazanma fırsatını yakaladı. hhp, ANDUFLEX’in erken geliştirme aşamalarında prototiplerin test edilmesi ve ürünün Martine’in öğrencileri arasında yaratacağı tepkinin ölçülmesi amacıyla Martine ile iletişime geçmişti.

İlk bakışta ANDUFLEX’in parlak renkleri son derece cazibeli gelmekteydi ancak daha da önemlisi, Martine’in öğrencileri gergin kaslarını son derece kolay bir şekilde rahatlattığını, streslerini dindirdiğini gördüklerinde, sakin ve huzurlu hissetmelerini sağladığını fark ettiklerinde ve ısınma ile toparlanma süreçleri boyunca konsantrasyon seviyelerini artırdığını gördüklerinde cihazı düzenli olarak kullanmaya başlamaları oldu.

Martine aynı zamanda ANDUFLEX’i, özellikle enerjisini tüketen son derece yoğun performansların ardından düzenli olarak kullanmakta. ANDUFLEX ile geçireceği bir seansın, kas gerilimini dindirmek ve tüm varlığını daha huzurlu ve rahatlamış bir hale ulaştırabilmek için tam da vücudunun ihtiyacı olan şey olduğunu düşünüyor.