Kalite ve güvenlik. Almanya'da üretilmiştir

ANDUMEDIC® 3 doğal bir uyarıcıya dayanmaktadır, bununla beraber medikal teknolojide bir yeniliği temsil etmektedir.

Bilim insanlarıyla, üniversite klinikleriyle ve doktorlarla yakın bir işbirliği içersinde, kızıl ötesi ısının ve mekanik titreşimlerin olumlu etkilerini kombine etmeyi başardık. ANDUMEDIC® 3'ün çalışma prensibi bütün dünyada benzersiz olduğundan, onun için bir patent başvurusunda bulunduk. Dünya üzerinde 120.000'in üzerinde insan şimdiden ANDUMEDIC® 3'ü ağrılarını dindirmek için kullanmakta ve kullanıcı sayısı her geçen gün artmakta.

Aynı zamanda, ANDUMEDIC® 3, 45.000'den fazla kişi tarafından satın alınmış ve ağrı tedavisi amaçlı kullanılmıştır ve bu rakam her gün artmaktadır.

Özellik

 • Yeni enerji sağlayarak canlılığın artırılması
 • Kronik ağrının hafifletilmesi
 • Akut ağrıların hızlı bir şekilde hafifletilmesi
 • Rejenerasyon fonksiyonu sayesinde performans gelişimi
 • Gevşeme etkisi sayesinde stres seviyesinde azalma
 • Düşük kişisel giderler
 • 6 Temel ve 14 medikal program arasından seçim imkanı
 • Günlük farklı kullanıcılar için uygun kaplama

Zy­to­to­xi­zi­täts­prü­fung nach DIN EN ISO 10993-5:2009-10

 • re­sis­tent gegen Schim­mel­be­fall
 • be­stän­dig gegen UV-Strah­len und Des­in­fek­ti­ons­mit­tel
 • ge­prüf­te bio­lo­gi­sche Haut­ver­träg­lich­keit

Weiter Ei­gen­schaf­ten:

 • sehr deh­nungs- und reiß­be­stän­dig
 • noch län­ge­re Le­bens­dau­er
 • schwer ent­flamm­bar
 • pfle­ge­leicht und ab­rieb­fest
 • freuch­tig­ke­tis­re­sis­tent
 • form­re­sis­ten­ter Spe­zi­al­schaum­stoff

ANDUMEDIC® 3 Home etkili bir ağrı giderimi için sertifikalı, medikal bir ürün

Bütün hhp ürünleri, çeşitli patolojik nedenlerden kaynaklanan ağrıların giderilmesi ve dikkate değer bir gelişme elde etmek için uygulanabilir. Bu biyofiziksel çalışma prensibi uygulaması, bütün yaş kategorileri için uygundur. Andulasyon uygulamasının kullanımı, sporcular arasında da gittikçe yaygınlaşmaktadır. Bu uygulama ile derin köklü gerginlikler bile yok edilebilir olup, sonuç olarak yerini hoş bir rahatlama ve rejenerasyona bırakmaktadır.

Yaşam ve sağlık kalitesini geliştirmek hhp için öncelik taşımakta. Bu nedenle, ürünlerimizi muazzam büyüklükteki Andulasyon alanı içerisinde geliştirmeye ve araştırma yapmaya devam edeceğiz.

ANDUMEDIC® 3 Home , iki farklı versiyonda, mükemmel bir şekilde uyumlu hale getirilmiş parçalar içerir.

 • Medikal boyun yastığı

  Isınma etkisi sayesinde, iki kızıl ötesi kaynağın boyun bölgesindeki kas gruplarına yararlı bir etkisi vardır.

 • Medikal sırt minderi

  Esnek ve portatif bir yapıya sahip olan kızıl ötesi minderin üç adet ısı yoğunluk derecesi ve ilave bir aksesuarı mevcuttur: "yanıp sönen ışık". Bu aksesuar, sırt bölgesindeki ağrıların giderilmesine yardımcı olur.

 • Andullationsgurt

  İki ekstra andulasyon motoruyla desteklenen andulasyon kemeri, karın ve gövde bölgesindeki uyarıları güçlendirir. Bu yolla, yararlı titreşimler vücuda derinlemesine etkide bulunabilirler.

 • Ayak refleksolojisi

  Ayaktaki refleksoloji alanlarını uyararak, bu alanlara tekabül eden organlara ve vücut dokularına etkide bulunmak mümkündür.

ANDUMEDIC® 3, yalnızca 2 metrekarelik bir yüzeye ihtiyaç duyar.

15 dakikanın ardından ağrıların dindirilmesiMin.

ANDUMEDIC®3 Pro­fes­sio­nal doğal uyarıcılara dayanan, yenilikçi bir medikal üründür.

ANDUMEDIC® 3'ün çalışma prensibi ağrıların dindirilmesinde gerçek bir devrim niteliğindedir. Ürünün olumlu etkisi, mekanik titreşimlerin ve kızıl ötesi ısının eşsiz bir kombinasyonuna dayanmaktadır.

Mekanik titreşimler

ANDUMEDIC® 3'ün çalışması, sinir reseptörlerinden geçerek elektriksel sinyallere dönüşen titreşimlerin üzerine kuruludur. Bu sinyaller diğer sinyalleri omurilikte domine ederler (örn: ağrılı uyarıcı). Bunun nedeni, beyindeki mekanik reseptörlerden gelen sinyallerin, ağrı reseptörlerinden gelen sinyallere göre öncelikli olmalarıdır. Ancak aynı zamanda vücudun kendi enerjisinin (ATP) üretimi de uyarılmaktadır. Etkili bir ağrı giderimi için vücudun bu enerjiye ihtiyacı vardır. Ağrı gideriminin bu önemli nörofizyolojik yönünden bağımsız olarak, vücudun doğasında olan ikinci bir hormonal prensip, burada etkilidir. Titreşimlerin etkisi, endorfin salınımı olarak kendisini gösterir. Özellikle düzenli aralıklarla uygulandığında, bu titreşimler ağrıların dindirilmesini, giderilmesini sağlarlar.

ANDUMEDIC® 3'ün sahip olduğu 21 adet titreşim motoru, gerginlik için bir çözüm olabilir ve vücut ile zihni bir çeşit gevşeme haline sokar.

 • Sistemde 15 adet titreşim motoru vardır.

  Motorlar senkronize edilmişlerdir. Bundan dolayı titreşimler bütün vücuda eşit bir şekilde dağılırlar.

 • POWER ANDULATOR'de 4 adet titreşim motoru vardır.

  Ek titreşim motorları, bacak seviyesindeki titreşim motorlarını takviye eder.

 • ANDULASYON KEMERİ'nde 2 adet titreşim motoru vardır.

  Fazladan iki adet titreşim motoru karın ve gövde bölgesinde uyarı oluşturur.

Kızıl ötesi ısı

Kızıl ötesi ısı, ağrı dindirilmesini ve rejenerasyonu sağlayan, test edilmiş terapötik bir prosedürdür. Altı adet kızıl ötesi ısı sensörü, yoğun ve yararlı bir rahatlama hali meydana getirirler. Rahatlatıcı ve hoş bir ısı, 780 ila 1400 nm arasındaki frekans alanında bulunan kısa IRA dalgalarıyla oluşturulur. Kan damarlarının genişlemesi sonucunda ısı, iyileşme sürecine olumlu bir katkı sağlayabilir. Dolayısıyla hem kan dolaşımı hem de hücresel dokulara gidecek olan besleyici maddeler artar. Dahası, yararlı ısı etkisi, ağrılı ve derin kas gerginliklerini yok eder.

Özellikle iltihaplanma durumlarında, daha iyi bir dolaşım sayesinde kızıl ötesi ısı, iltihaplanmaya neden olan maddelerin yok edilmesinde faydalı olabilir.

ANDUMEDIC® 3 Pro­fes­sio­nal el ile kontrol (manuel kontrol): bir tuşla gelen ağrı dindirimi ve rejenerasyon

Aşağıdaki programlar hizmetinizdedir.

Titreşim birimleri, daha önceden ayarlanmış yoğunluk dereceleriyle birlikte vücuttaki bütün masaj bölgelerine uygun olarak çalışırlar. Açıktır ki, yoğunluk dereceleri aynı zamanda her program için ayrı olacak şekilde ayarlanabilir veya devre dışı bırakılabilir.

Pro­gram 2

Kas sistemi ve sırt için faydalıdır

Kızıl ötesi ısının ve titreşimlerin kombinasyonu derin kas gerginliklerini yok etmeye yardımcı olur. Özellikle sırt bölgesinin hedef alındığı uygulamalarda bireyin fiziksel iyilik hali artar.

Pro­gram 3

Deasidifikasyon yani asit yükünü azaltmak ve detoks için.

3 numaralı program lenfatik akımı uyarır ve daha iyi bir asit ve toksin arınmasına destek olur. Venöz dönüşü geliştirilir ve dolayısıyla bağlayıcı doku güçlendirilir.

Pro­gram 6

Ayaktaki refleksoloji alanlarının uyarılması için.

Ayaktaki refleksoloji alanlarıyla bu alanlara tekabül eden vücut organları arasında bir bağlantı vardır. Bu farklı noktalar ve alanlara masajla tedavi uygulandığında, bütün vücut uyarılmış olur.

Pro­gram 8

Kronik sırt ağrısı için

Program, lumbar bölgesindeki kronik sırt ağrılarını ve siyatiği yatıştırır

Pro­gram 10

Artrit kaynaklı ağrı, romatizma, artrit, artroz ve kemik erimesi (osteoporoz) durumlarında

10 numaralı program artrit ve romatizmal vakalarda ortaya çıkan eklem ağrılarının dindirilmesine yardımcı olabilir. Özellikle sabahları uygulandığında bu program, 1. aşama ağrıların dindirilmesini kolaylaştırır.

Pro­gram 15

Fibromiyalji kaynaklı ağrı durumunda

Fibromiyalji kaynaklı ağrı durumunda 15 numaralı programı uygulayın. Bir uyarıcının başka bir uyarıcı tarafından domine edilmesi kas ağrılarının ve krampların azaltılmasını sağlayabilir. Ayrıca, vücuttaki endorfin salınımı da ağrı azalmasına bir katkı sağlar.

Pro­gram 16

Sirküler problemlerden kaynaklanan şikayetler durumunda

16 numaralı program, sirküler problemlerden kaynaklı şikayetleri karşılamak konusunda faydalı olabilir. Isı ve titreşimlerin kombinasyonu sayesinde kan damarları genişler, bunun sonucu da uyarılmış, daha etkin bir kan dolaşımıdır.

Pro­gram 18

Düzenli bir uyku ve azaltmış stres için

İyi bir frekans ile beraber kas sisteminde meydana gelecek bir rahatlama, yoğun bir rahatlamayı gerçekleştirmeye yardımcı olabilir ve dengeli bir uyuma-uyanma ritmi için gerekli olan enerji üretiminin uyarılmasını sağlayabilir.

Opsiyonel aksesuar : Reddedilmesi mümkün olmayan ekstralarla kişisel bakım

ANDULASYON KEMERİ : daha güçlü bir terapötik etki için

Çift yönlü itiş gücü sayesinde, kemerin vücut üzerindeki etkisi artıyor. İki ilave titreşim motoru kullanım alanını genişletiyor. Bu gerçekten de pratik bir uygulama!


 

Denge minderi : bacakların daha stabil bir pozisyona kavuşmaları için

POWER ANDULATOR, ilginç bir aksesuar. Bu aksesuar, bacaklarda daha iyi bir kan dolaşımı sağlar. Bu nedenle antrenmanlardan sonra daha hızlı bir toparlanma için ekstradan 4 adet birleşik andulatöre sahip.

Özel ve ayrıcalıklı destek : rahat bir kullanım için

6 adet paslanmazdan yapılmış ayak sayesinde güvenli yerleştirme. Taşıma yüzeyinin materyali, kılıfın rengiyle son derece uyumlu. Bu aksesuar ANDUMEDIC® 3'ün günlük kullanımını kolaylaştırıyor ve ek bir konfor ile rahatlama sunuyor.

Mükemmel bir rejenerasyon için ekstralarımız

hhp wellness battaniyesi sizlere kullanım sırasında hoş ve yoğun bir sıcaklık duygusu yaşatır.
ANDUMEDIC® 3'ün güvenli bir şekilde taşınabilmesi için profesyonel hhp taşıma çantası
hhp Four Elements Meditasyon cd seti, göz maskesi dahil. Tuşa basın ve üzüntülerinizi arkanızda bırakın.

Ko­ope­ra­ti­ons­part­ner werden

Um die An­dul­la­ti­on für immer mehr Men­schen zu­gäng­lich zu machen, sind wir stetig auf der Suche nach Ko­ope­ra­ti­ons­part­nern. Wenn Ihnen die An­dul­la­ti­on zur Er­gän­zung Ihrer Be­hand­lung zusagt, dann können Sie auch über eine Ko­ope­ra­ti­ons­part­ner mit uns nach­den­ken.

Ihre Vor­tei­le im Über­blick:

 • Or­ga­ni­sa­ti­on kos­ten­frei­er Events
 • Ge­ne­rie­rung von Neu­kun­den
 • Zugang zu at­trak­ti­ven Prä­mi­en
 • Kos­ten­freie Wer­bung online und off­line
 • Haben wir Ihr In­ter­es­se ge­weckt? Dann kon­tak­tie­ren Sie uns jetzt